• ganoderma ganoderma-text W CHINACH OD WIELU TYSIĘCY
  LAT JEST UWAŻANY ZA BARDZO
  SKUTECZNE ZIOŁO LECZNICZE.
  JEST TO ZIOŁO LECZNICZE,
  KTÓREGO STOSOWANIE NIE DAJE ŻADNYCH SKUTKÓW
  UBOCZNYCH, NAWET PRZY DŁUGOTRWAŁYM UŻYCIU
  POPRAWIA KONDYCJĘ ORGANIZMU,
  JEGO ZDOLNOŚĆ SAMOLECZENIA.
 • ganoderma MODEL ONE DRAGON FIRMA NADZORUJE CAŁY
  PROCES OD PRODUKCJI DO SPRZEDAŻY.
 • ganoderma REALIZUJ SWOJE
  MARZENIA W DXN
  DBAJ O SWOJE ZDROWIE! DĄŻ DO NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ! ŻYJ NA WYŻSZYM POZIOMIE ŻYCIA! REALIZUJ SIEBIE!
video DOŁĄCZ SIĘ
TERAZ
 

Prenumeruj newsletter

Imię:

E-mail:

Produkty
Możliwości biznesowe

Type the word!

captcha
Get a new text!

Moja historia

 

perfect harmony

 

Moja historia z kawą, na dzień kiedy to piszę (początek grudnia 2013), jest i długa i krótka zarazem.

Kawa kusiła mnie od dawna, dawała jakiś nastrój odświętności, bo chociaż bardzo ją lubię, to nie piłem jej często. Dlaczego? Otóż długie lata trapiły mnie różne choroby i musiałem uważać na to, co jem i piję. Wypicie 2 filiżanek dziennie powodowało, że nie czułem się dobrze, miałem czasami uczucie jakiegoś podtrucia.
Późno odkryłem, że jest to  wynik sporego zakwaszenia organizmu do którego kawa się dokładała. Odkwaszanie „sztuczne” jest możliwe, ale jest kłopotliwe i trzeba o nim stale pamiętać.
Nie była to jedyna dolegliwość, więc już dość dano zainteresowałem się zdrowiem w ogóle, czego wyraz dałem też w pewnym własnym serwisie, który prowadziłem od 2007 r.
Były tam i artykuły o kawie – w sumie bardziej pozytywne niż negatywne.

Od końca 2012 zająłem się też branżą wellness, ale nie od strony suplementacji ale mniej typowo – ćwiczeniami fizycznymi w systemie 7 minutowego treningu.
Powstał blog www.befirst.co/fitness . Artykuły o kawie jakie czytałem i czasem cytowałem,  mimo że pisane jeszcze bez znajomości szczególnej kawy jaką oferuje DXN, upewniły mnie, że kawa jest zdrowa, chociaż … owo zakwaszenie…

Szukajcie a znajdziecie” – i oto znalazłem rozwiązanie!

Jest kawa, która nie tylko nie szkodzi ale pozwala odzyskać zdrowie.
Skoro trafiłeś tutaj, to możesz to sprawdzić w zakładce Ganoderma.

Jestem gorącym zwolennikiem naturalnych metod i preparatów oraz wierzę w to, że leczy nas przede wszystkim nasz system immunologiczny. Trzeba mu tylko pomóc. A właśnie kawa alakliczna z ganodermą wzmacnia system immunologiczny a przy okazji także kondycję. Wspomniałem już o roli jaką przywiązuję do ćwiczeń. Jak to się wszystko dobrze składa!

A dodatkowo – zawsze narzekałem na niskie ciśnienie, kawa je podnosi, ale musiałem uważać z  innych wspomnianych względów…
Zauważ, że Ganoderma ma działanie dwukierunkowe, podnosi lub obniża ciśnienie krwi. Dzieje się tak dlatego, że harmonizuje funkcje organizmu, potęguje naturalne siły  do samoleczenia, wzmacnia system odpornościowy organizmu.

 

Z DXN zetknąłem się parę lat temu na jakimś międzynarodowym festynie medycyny naturalnej, ale wtedy przy zalewie różnych preparatów na setce stoisk, kawa z Ganodermą umknęła jakoś mojej uwadze…
Zresztą, DXN to nie tylko kawa, to szereg produktów prozdrowotnych. Lecz o tym kiedy indziej.

Szkoda, gdybym wtedy dostrzegł tę ofertę - 
może nawet byłbym pionierem w Polsce i miałbym pewnie parę lat do przodu,  i ... ile więcej przyjemności :).


Działam od dłuższego czasu w systemach partnerskich, ale zawsze broniłem się przed supementacyjnymi, zwłaszcza takimi, gdzie trzeba w sposób wymuszony kupować całe zapasy produktów i je sprzedawać.

Tutaj tego nie ma! Na bazie swoich doświadczeń  widzę więc też dobrą, poważną szansę zarobkową z poważną, dużą firmą. Powiem więcej, to co oferuje DXN, jest … genialne!

Połączyć zdrowie, przyjemność i to co jest produktem stale używanym przez ponad 80% ludzi, to biznes o którym można tylko marzyć.

Skoro o biznesie i zdrowiu – już wcześniej znalazłem coś podobnego – zobacz www.bit.ly/TwojFitness i wspomnianego bloga www.befirst.co/fitness - tam o sprawach zdrowia i biznesowych piszę dość często. A teraz znalazłem świetne połączenie, synergię!  Ale tutaj będzie głównie o kawie.

 

I tyle „starszej” historii.

Nowsza znajdzie odbicie na tutejszym miniblogu (zakładka BLOG) – ale to powoli – w miarę jak będę mógł się dzielić kolejnymi własnymi doświadczeniami, chociaż czasami odniosę się do i tych starszych - by pokazać także zmiany zdrowotne.

 

Na koniec wypada się przedstawić: Leszek Korolkiewicz z Warszawy. Od niedawna jestem na emeryturze i mam więcej czasu, poświecam go m.in. swemu zdrowiu, bo wiek tego wymaga.
Mam wiele zainteresowań i dlatego trudno było by to wszystko tutaj opisać; w tej sytuacji najprościej jest mi odesłać Cię do mojej strony na Facebooku www.facebook.com/leszek.korolkiewicz .

Niezależnie od DXN możemy znaleźć wspólne zainteresowania, wspólnych znajomych, … tak na luzie :)


Zapraszam!

 


PS. Zapisz się na tutejszy newsletter (są dwa - o produktach i o biznesie - polecam oba!) – dzięki niemu stopniowo poznasz tajemnice kawy z ganodermą, dowiesz się o innych wartościowych produktach i o nowościach, a może zdecydujesz się na współpracę z DXN?

UWAGA - po zapisie otrzymasz tutaj informację: 
Thank you! You will receiving a confirmation e-mail soon maila pt. Newsletter sign-up confirmation, kliknij na załączony tam link dla potwierdzenia zapisu. Jeśli wydaje się, że mail nie przyszedł sprawdź folder SPAM lub upewnij się że wpisała/eś poprawny adres email. Twój adres będzie służył tylko do komunikacji między nami i jest bezpieczny. Możesz też w każdej chwili sie wypisać.
Sugeruję czytanie biuletynu w zawężonym oknie.

 

Zastrzeżenie

Wg obowiązującego prawa produkty żywnościowe i suplementy diety nie są traktowane jako leki i nie stosujemy tutaj tej nazwy ani nie twierdzimy że mogą zastąpić leki przepisane przez lekarzy.

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.